De Suikerzijde wordt het nieuwe stadsdeel op het terrein van de oude suikerfabriek vlak bij de binnenstad. Voor de bouw van De Suikerzijde is natuurcompensatie voor vleermuizen nodig. In de week van 13 januari starten de werkzaamheden voor de natuurcompensatie bij de skivijver in het Westpark.
De plannen voor de skivijver
In nauw overleg met omwonenden en andere betrokkenen van het Westpark is een plan gemaakt om de skivijver geschikter te maken voor meer- en watervleermuizen. Zo wordt het water aan de zuid-west en westkant op een aantal plekken vergroot, worden natuurvriendelijke oevers met verschillende soorten planten aangelegd en wordt er gezorgd voor meer luwte op het water, zie de afbeelding.
De komende werkzaamheden
Tot begin maart is aannemer Oosterhuis met de werkzaamheden bezig. Dit betekent dat het terrein in deze periode beperkt toegankelijk is voor wandelaars. Waar mogelijk blijven de paden open. Mocht het niet mogelijk zijn, dan wordt dit kenbaar gemaakt met borden.
De werkzaamheden vinden doordeweeks plaats, tussen 07.00 uur en 16.00 uur. We verwachten dat de overlast beperkt is.
Heeft u nog vragen of opmerkingen? Stuur dan een e-mail naar info@desuikerzijde.nl of bel naar 085 016 16 23